رييس انجمن فروشندگان سيم‌كارت، گوشي و لوازم جانبي گفت: قيمت كدهاي قديمي سيم‌كارت تلفن همراه در سال جاري افزايش يافت.

افشار فروتن لاريجاني در گفت‌وگو با ايسنا، اظهار كرد: قيمت سيم‌كارت تلفن همراه با كد يك و دو 50 تا 60 هزار تومان و كد سه به مبلغ 20 تا 30 هزار تومان در سال جاري در مقايسه با روزهاي پاياني سال گذشته افزايش يافته است.

وي با بيان اينكه اين روند صعودي قيمت قابل پيش‌بيني بود ابراز كرد: تقاضا براي كدهاي قديمي نيز در حال حاضر بيش‌تر از عرضه است و شايد بتوان گفت روند صعودي هم چنان ادامه خواهد داشت.

فروتن پيش‌بيني كرد كه روند افزايشي قيمت سيم‌كارت‌ها با كدهاي قديمي هم‌چنان ادامه داشته باشد و البته اين موضوع به شرايط تقاضا در بازار بستگي دارد و افزايش قيمت اجتناب‌ناپذير است.

رييس انجمن فروشندگان سيم‌كارت، گوشي و لوازم جانبي گفت: از ابتداي سال گذشته در حوزه سيم‌كارت‌هاي 0912 با كدهاي قديمي يك، دو و سه روند صعودي را شاهد بوديم و به طور كلي مي‌توان گفت در شش ماهه دوم سال گذشته افزايش قيمت بيش‌تري را به نسبت شش ماهه اول سال در سيم‌كارت‌هاي 912 با كدهاي قديمي داشتيم.

فروتن ادامه داد: در اسفندماه سال گذشته شاهد رونق چند روزه‌اي در بازار سيم‌كارت تلفن همراه بوديم كه مي‌توان گفت اين رونق در تمام كد‌ها اتفاق افتاد اما خيلي زود فروكش كرد و البته اين رونق، افزايش قيمتي را منجر نشد و فقط بازار سيم‌كارت تلفن همراه را از حالت ركود خارج كرد.

رييس انجمن فروشندگان سيم‌كارت، گوشي و لوازم جانبي همچنين پيش از اين گفته بود: نوسانات نرخ ارز و سكه باعث شد سرمايه‌گذاران فعال در حوزه‌ي سيم‌كارت تلفن همراه كه تعدادشان نيز كم نيست، سرمايه‌ي خود را به آن سمت ببرند ولي در حال حاضر با توجه به اين‌كه در آن بخش نيز ثباتي به وجود آمده، فكر مي‌كنم اين موضوع مجددا به حالت اوليه برگشته و سرمايه‌گذاران به سرمايه‌گذاري در حوزه‌ي تخصصي خود كه سيم‌كارت تلفن همراه است، برگردند.
تاريخ : | | نویسنده : learncom1 |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.