یکی از طراحان استیضاح وزیر کار گفت: اگر مرتضوی به سازمان تأمین اجتماعی باز‌گردد، استیضاح‌کنندگان بار دیگر موتور استیضاح را روشن می‌کنند.

به گزارش فارس، پرویز سروری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و یکی از طراحان استیضاح وزیر کار گفت: سعید مرتضوی عنوان کرده است که به این نتیجه رسیده ‌که به سازمان تأمین اجتماعی نرود و ما نیز به وی توصیه می‌کنیم این تصمیم عاقلانه خود را عملی کند چرا‌که در غیر این صورت استیضاح‌کنندگان بار دیگر موتور استیضاح را روشن کرده و در نطق‌های قانونی خود نیز مطالبی را مطرح خواهند کرد.

وی ‌ادامه داد: توافق ما با سعید مرتضوی این است که مرتضوی تحت هیچ شرایطی به سازمان تأمین اجتماعی باز‌نگردد چرا‌که مسأله اصلی خود وی است و در جلسه روز گذشته ما با وی، احاله استعفای سعید مرتضوی از سوی وزیر کار به رئیس جمهور و عدم پذیرش وی از سوی رئیس جمهور عنوان شد و سعید مرتضوی گفت که من به سازمان تأمین اجتماعی باز نخواهم گشت.

عضو کمیسیون امنیت ملی افزود: ما اقدام مرتضوی در کناره‌گیری از سمت خود را اقدامی قابل تقدیر و شجاعانه‌ای می‌دانیم و معتقدیم که این تصمیم هم به نفع شخص سعید مرتضوی و هم به نفع دولت، مجلس و نظام بوده و این اقدام و تصمیم به مصلحت کشور و نظام است.

وی ادامه داد: مرتضوی مصلحت خود و نظام را در نظر دارد و هر اقدامی که غیر از این باشد، خساراتی را برای شخص مرتضوی ‌در بر خواهد داشت.

تاريخ : | | نویسنده : learncom1 |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.