مهر- مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان با بیان اینکه آرام سلطانیان به هیچ عنوان مترجم و کارگزار هیچ باشگاه خارجی نبوده است، گفت: فیلم‌های ما نشان می‌دهد سلطانیان قراداد پرسپولیس را جلوی "فونیکه‌سی" گذاشت و وقتی با او به توافق نرسید اعلام کرد که حاضر است مهاجم تیم ما را به ترکیه بفرستد.

علی حکمت در واکنش به صحبت‌های آرام سلطانیان، فرد منتسب به باشگاه پرسپولیس که برای مذاکره با فونیکه سی به آبادان رفته بود، تصریح کرد: این آقا خودش را مدیر تیم‌های پایه پرسپولیس معرفی کرده است. هم فیلم دوربین مدار بسته هتل و هم فیلم کارمندان باشگاه نشان می‌دهد او قرارداد پرسپولیس را به دست فونیکه سی داد تا مهاجم ما را برای عقد قرارداد با این تیم راضی کند.

وی با تاکید بر اینکه سلطانیان میزبان و مترجم قائم مقام‌های دو باشگاه گالاتاسرای و آرسنال نبوده است، افزود: فونیکه سی با پیشنهاد دلال پرسپولیس مخالفت می‌کند و ظاهرا قیمت خود را بالاتر می‌برد. در این هنگام سلطانیان به او می‌گوید که با این شرایط تو را به یک باشگاه ترکیه‌ای می فرستم تا با آن تیم قرارداد امضا کنی! ظاهرا علیرضا علیپور دبیر ستاد تخلفات فوتبال اعلام کرده است ایشان پرونده هم دارد!

حکمت یادآور شد: باشگاه‌هایی مثل پرسپولیس با پول زیادی که دارند هر کاری که دل‌شان بخواهد انجام می‌دهند. آنها نه تنها سقف قرارداد را رعایت نمی‌کنند، حتی وقتی تخلف‌شان نیز محرز می‌شود برخوردی با آنها صورت نمی‌گیرد. این تنها ظلم به تیم‌های شهرستانی و تیم‌هایی است که به قانون احترام می‌گذارند.

برای خواندن سایر خبرهای ورزشی کلیک کنید

تاريخ : | | نویسنده : learncom1 |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.