607831-557446.jpg 
فرمانده انتظامي تهران بزرگ از آغاز دور تازه طرح هاي برخورد با اراذل و اوباش، مزاحمان نواميس و بدپوششي در پايتخت خبر داد.

سردار حسين ساجدي‌نيا در گفت‌وگو با  ايسنا ، در اين باره گفت: طرح برخورد با اراذل و اوباش و برهم‌زنندگان نظم و امنيت عمومي كه يكي از مهمترين شاخص‌هاي طرح امنيت محله محور در پايتخت است، در سال گذشته با قوت و قدرت اجرا شد كه منتج به دستگيري تعداد زيادي از مخلان نظم و امنيت عمومي شد.البته خوشبختانه با اقدامات موثر پليس تعداد اراذل و اوباش سطح يك نسبت به گذشته كمتر شده، بعضا اراذل و اوباش سطح سه و نوچه‌هاي آنان براي شهروندان ايجاد مزاحمت مي‌كردند كه برخورد جدي با اين افراد صورت گرفته و در دور جديد اجراي اين طرح نيز برخورد لازم بعمل مي‌آيد.

وي با هشدار به اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنيت عمومي افزود: به نفع اينگونه افراد است كه رفتار خود را اصلاح كرده و دست از اعمال خلافكارانه بردارند در غير اين صورت با برخورد شديد پليس مواجه خواهند شد.

ساجدي‌نيا گفت: يكي ديگر از طرح‌هاي پليس برخورد با مزاحمان نواميس است كه يكي از دغدغه‌هاي اصلي پايتخت‌نشينان است و برخورد با اينگونه افراد بارها از سوي شهروندان از ما درخواست شده است.

وي خاطر نشان كرد: قانون و مردم انتظارشان از پليس برخورد با بي نظمي‌هاي اجتماعي و هنجارشكني تعداد قليلي است كه بدون توجه به ارزش‌ها و بنيان فرهنگي جامعه اقدام به اين كار مي‌كنند و وظيفه نيروي انتظامي ايجاب مي‌كند كه حافظ امنيت اخلاقي و اجتماعي شهروندان باشد.

رئيس پليس پايتخت رويكرد طرح برخورد با مزاحمان نواميس را پيشگيري از وقوع جرم، جلوگيري از رشد ناهنجاري‌هاي اجتماعي و ايجاد مزاحمت براي شهروندان دانست و افزود: از ديگر طرح‌هاي در دست اجرا كه بارها مردم تهران خواستار اجراي آن شده‌اند برخورد با بدحجابي، بدپوششي و مانكن‌هاي البسه مبتذل است. البته اجراي اين طرح از چند سال گذشته در سطح شهر تهران آغاز شده است و دور جديد اجراي اين طرح نيز بنا به درخواست و مطالبه به حق مردم انجام مي‌شود.

فرمانده انتظامي تهران بزرگ اضافه كرد: برخورد با بدپوششي در دو مبحث توليدكنندگان، واردكنندگان غيرمجاز لباس و مصرف‌كنندگان صورت مي‌پذيرد به طوري كه همزمان با آغاز طرح تمامي مراكز توليدي و توزيعي البسه در شهر تهران شناسايي شده و هشدارهاي لازم در اين باره به آنان داده مي‌شود و بديهي است درصورت عدم‌توجه به توصيه‌ها اين مراكز پلمپ خواهند شد.

وي گفت: بعد ديگر اين طرح شامل استقرار گشت‌هاي ثابت خودرويي امنيت اخلاقي در ميادين، مجتمع‌هاي تجاري و خيابان‌ها و نيز گشت‌هاي موتورسوار انتظامي و راهنمايي در بزرگراه‌هاي شهر تهران است كه در اين مورد با افرادي كه وضعيت پوشش نامناسب دارند و از مصاديق بدپوششي است، برخورد لازم صورت مي‌پذيرد.

ساجدي‌نيا ضمن تقدير و تشكر از همكاري هاي خوب شهروندان تهراني كه همواره حامي و همراه هميشگي فرزندان خودشان در پليس تهران هستند، خاطر نشان كرد: شهروندان در صورت بروز هرگونه مشكل مي توانند مراتب را از طريق پليس 110 اطلاع دهند و مطمئن باشند كه ماموران پليس پايتخت با متخلفان بطور جدي برخورد مي‌كنند.


تاريخ : | | نویسنده : learncom1 |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.