اصولگريان براي جلوگيري ازريزش نيروهاي ...

 

اصولگرايان براي جلوگيري از ريزش نيروهاي خود تلاش مي‌كنند


خط رسانه‌اي طيف اصولگرا حكايت از تلاش براي جلوگيري از ريزش‌هاي درون اين طيف دارد/اصولگرايان نمي‌توانند نسبت به عملكردهاي خود در مقابل افكار عمومي پاسخگو باشند و براين اساس به دنبال ايجاد فضاي جديد فكري در جامعه هستند.

ایلنا:عضو شوراي عالي بنياد باران تاكيد كرد: اصولگرايان تلاش مي‌كنند با طرح موضوع اصولگرايان منتقد از ريزش هواداران خود در درون جامعه جلوگيري كنند.
عبدالله ناصري در گفت‌وگو با خبرنگار ايلنا، در تحليل خود از مواضعي مبني بر جايگزيني اصولگرايان منتقد به جاياصولگرايان اظهار داشت:معتقدم جرياني در جبهه اصولگرايان به دنبال تحقق آرزوي ديرينه تني چند از شخصيت‌هاي اين جريان به دنبال شكل‌گيري جرياني جديد در فضاي سياسي كشورهستند.
وي ادامه داد: جنبش اصلاح طلبي در يك سال اخير نمود جديد‌تر و پردامنه‌تري در عرصه‌هاي ملي و بين‌المللي پيدا كرده است و با عنوان جديدي ادامه مسير اصلاحات را تعقيب مي‌كند و درچنين شرايطي تكاپوي جريان اصولگرا براي تحقق آرزوي ديرينه خود بيشتر شده است.
ناصري با تاكيد بر اينكه تلاش اصولگرايان در اين راستا براي مقابله با طيف عظيم اصلاح طلبان است ، تصريح كرد: اصولگرايان تلاش مي‌كنند با طرح موضوع اصولگرايان منتقد از ريزش هواداران خود در درون جامعه جلوگيري كنند.
ناصري با بيان اينكه خط رسانه‌اي طيف اصولگرا حكايت از تلاش براي جلوگيري از ريزش‌هاي درون اين طيف دارد، تصريح كرد: اين طيف حتي معتقدند بايد كساني را كه در ميان طيف خود دچار ترديد و دودلي شده‌اند را رها كرد و بي‌جهت براي آنها هزينه نداد و با تمام توان نيروهاي موجود را حفظ كرد.
وي با بيان اينكه ادبيات جديد اصولگرايان براي توجيه افكار عمومي اين طيف است، تصريح كرد : از سوي ديگر طرح اين مباحث براي تحت‌الشعاع قرار دادن معضلات عرصه‌هاي اجرائي كشور در زمينه‌هاي داخلي ، خارجي است.
عضو شوراي عالي بنياد باران با بيان اينكه اصولگرايان با وجود حاكميت خود در تمام عرصه‌ها نمي‌توانند نسبت به عملكردهاي خود در مقابل افكار عمومي پاسخگو باشند و براين اساس به دنبال ايجاد فضاي جديد فكري در جامعه هستند،خاطر‌نشان كرد: براين اساس اصولگرايان معتقدند بايد جريان اصلاح‌طلبي اصيل و عميق را از صحنه‌ها تحركات سياسي و اجتماعي دور كرد و جرياني را شكل داد كه در عين‌حال كه با حاكميت هم سو است ، منتقد نيز باشد...../تحلیل:ایلناتاريخ : | | نویسنده : learncom1 |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.