اخبار,اخبار اجتماعی,اختلاس شرکت سایپا در همدان


اخبار اجتماعی - تجمع مالباختگان در مقابل استانداری همدان

طلبکاران نمایندگی شرکت سایپا در همدان به منظور پیگیری کلاهبرداری نمایندگی شرکت سایپا مقابل استانداری همدان تجمع کردند.

به گزارش فارس از همدان، مردادماه امسال نمایندگی شرکت سایپا با کد 2409 به نام «سامان گستر زند» اقدام به کلاهبرداری از مشتریان کرده و کلاهبرداران با اختلاس حدود 50 میلیارد تومان متواری شده‌اند، با وجود آن که کلاهبرداری از سوی نمایندگی رسمی شرکت سایپا صورت گرفته، اما همچنان شاهد کش و قوس‌های بین مالباختگان و مسئولان شرکت خودروسازی سایپا هستیم و سایپا در قبال این اتفاق پاسخگو نیست.

طلبکاران این شرکت مقابل ساختمان استانداری همدان تجمع کردند؛ این افراد که با در دست داشتن پلاکاردهای «مسئولین کمک» مقابل استانداری جمع شده بودند، عمده خواهش خود را کمک از استاندار خواندند.

یکی از این شاکیان با بیان اینکه هرکدام از ما یک خوردو پراید، ال نود یا مگان اسم نوشته بودیم، گفت: تمام هزینه‌ها را پرداخت کرده بودیم که مشخص شد شرکت کلاهبردار بوده است.

وی گفت: افراد کلاهبردار این شرکت دستگیر شدند، اما هنوز پول ماشین‌های ما بازگردانده نشده است.

خانمی که عنوان می‌کرد از 24 دی ماه سال گذشته برای دریافت ماشین ثبت نام کرده، گفت: ما برای دریافت ماشین تسویه‌حساب کامل کرده بودیم و شرکت ساپیا هم بعد از مشخص شدن این کلاهبرداری در برنامه‌های تلویزیونی قول داد هزینه‌های ما را برگرداند اما تاکنون هیچ اتفاقی نیفتاده است.

فرد دیگری نیز با بیان اینکه ما فقط اصل پول را می‌خواهیم، ادامه داد: ما برای گرفتن پول خود به مجلس، دادگستری شرکت سایپا و حتی بورس هم رفته‌ایم اما توان مقابله با شرکت سایپا را نداریم، برای همین از مسئولان استانی کمک می‌خواهیم.

وی گفت: مدیر حقوقی سایپا در خبر 20:30 به کلاهبرداری نمایندگی سایپا اعتراف کرد و قول داد پول مالباختگان را به آنها برگرداند، اما در حال حاضر حتی جواب تلفن‌های ما را هم نمی‌دهد.

این مالباخته عنوان کرد: کسانی هم که حضوری به دیدن این مدیر رفته بودند با لبخندهای تمسخرآمیز و کنایه‌ای او مواجه شده‌اند.

در این کلاهبرداری 120 نفر از شهروندان همدانی مالباخته محسوب می‌شوند که در این تجمع از استاندار همدان درخواست داشتند صدای آنها را به گوش وزیر و رئیس جمهور برساند تا شاید بتوانند حق خود را بازستانند.

تلاش‌های امیر خجسته، نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس نیز برای رسیدن این افراد به حق خود تاکنون راه به جایی نبرده است.
اخبار اجتماعی - فارس

 تاريخ : | | نویسنده : learncom1 |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.