920994-351513.jpg

 
 سایت رجا نیوز که از حامیان رسانه ای دولت به شمار می رود، گزارش سفر احمدی نژاد به فارس را با تیتر " تحول در استان فارس با حضور چند ساعته رئیس‌جمهور " منتشر کرد و نوشت:
سفر چند ساعته امروز رئیس جمهور به استان فارس ثمرات فراوانی برای توسعه این استان در پی داشت.
 
به گزارش خبرنگار رجانیوز، دکتر احمدی نژاد در ساعات ابتدایی صبح امروز با استقبال مسئولین محلی وارد شیراز شد و بلافاصله با سفر به شهرستان فیروزآباد در 150 کیلومتری شیراز محور مهم ارتباطي و استراتژيك فيروزآباد- جم- عسلويه را افتتاح کرد تا شيراز و مركز كشور به خليج فارس متصل شود.
 بنا بر این گزارش، با احداث اين محور كه با اعتبار 120 ميليارد توماني انجام شده‌ فاصله بندر عسلويه به عنوان قطب مهم اقتصادي كشور‌ به شيراز و مركز ايران نزديك به 250 كيلومتر كوتاه‌تر مي‌شود.
 
محور مزبور در قالب 4 قطعه طراحي و ‌اجرا شده كه عمليات ساخت 2 قطعه از آن به طول 60 كيلومتر اواخر سال 79 و اوائل سال 80 آغاز و باقيمانده مسير به طول 110كيلومتر، پس از تأمين اعتبار لازم در 2 سال گذشته انجام ‌شده ‌است.

 بيش از 70درصد اين پروژه طي 2 سال گذشته انجام شده  و 50 درصد مسير نيز در مناطق كوهستاني و صعب العبور قرار دارد.
 
گفتنی است، رئيس جمهوري در محل پروژه فيروزآباد- جم- عسلويه با مشاهده تعدادي از كارگران پروژه كه به همراه تعدادي از مردم شهرستان فيروزآباد به استقبال وي‌آمده بودند، به سمت آنان رفته و به گفت‌و‌گو پرداخت و نامه‌هاي آنان را دريافت كرد.
 
همچنین رئیس جمهور در این سفر به شهرستان کازرون رفت تا جاده کازرون- ارژن- شیراز را که از آرزوهای 40 ساله مردم کازرون بود، افتتاح کند.
 
در این مراسم رحمتی وزير راه ‌و ترابري دولت هشتم و نهم با اشاره به افتتاح پروژه دشت‌ارژن- كازرون گفت: عمده كار احداث اين پروژه در دولت نهم انجام شده است و از 7 تونل موجود در مسير 6 تونل در سال‌هاي حضور دولت نهم احداث شده و اين يك برگ افتخار براي دولت محسوب مي‌شود.

دكتر احمدی نژاد هم در جمع مردم کازرون اظهار داشت: به دليل فشردگي كارها، تمايلي به حضور در مراسم افتتاح پروژه‌ها نداشته و در آن شركت نمي‌كنم و وقتي بحث شيراز هم پيش آمد، هيچكدام از پروژه‌ها انگيزه سفر به من نداد اما وقتي گفتند يكي از پروژه‌ها در راستاي تحقق آرزوي 40 ساله مردم كازرون است، با وجود فشردگي كار و كسالت و به خاطر اينكه گفتند اين پروژه ‌باعث خوشحالي مردم مي‌شود، گفتم حتماً بايد سفر و در اين خوشحالي شركت كنم.
 
وي‌ با بيان اينكه ‌اميدوارم هر روز شاهد بهره‌برداري از كارها و فعاليت‌هاي مختلف كه موجب خوشحالي شما مي‌شود، باشيم، به استقبال مردم كازرون با وجود هواي سرد اشاره و خطاب به مردم اظهار داشت: وقتي به شهر رسيدم ديدم كه مسئولان شهر براي شما اسباب زحمت فراهم كرده‌اند، از اينكه شما در اين سرما آمده‌ايد، هم معذرت مي‌خواهم و هم تشكر مي‌كنم.

وي با اشاره به حضور چند وزير از استان فارس و كازرون در كابينه دولت (باقری لنکرانی، سلیمانی، نوذری و جهرمی) گفت: اين وزرا از دلسوزترين و مردمي‌ترين اعضاي كابينه به‌شمار مي‌روند.

 همچنین همزمان با سفر دکتر احمدي‌نژاد به فارس و با حضور وزير بهداشت، بيمارستان 240 تختخوابي ولي عصر(عج) فسا افتتاح شد.

احداث اين مركز درماني از 17 سال قبل و با هدف ايجاد يك بيمارستان 94 تختخوابي آغاز شده بود كه با تجديد نظر در آن، اكنون در زميني به مساحت 69هكتار و با زيربناي 24هزار مترمربع با اعتباري بالغ بر 130 ميليارد احداث شده و به بهره‌برداري رسيد.

 اين بيمارستان در سال 69 توسط وزارت مسكن طراحي و پس از مدتي عمليات اجرايي آن به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي واگذار شد. از انتهاي سال 84 كار اتمام اين پروژه در حالي كه تنها 40 درصد پيشرفت فيريكي داشت به دانشگاه علوم پزشكي فسا سپرده شد.
 
اين مركز درماني شامل بخش‌هاي قلب و داخلي، اطفال، جراحي، زنان، اتفافات، اورژانس، آزمايشگاه، راديولوژي، سي تي اسكن، فيزيوتراپي، سونوگرافي، درمانگاه‌هاي تخصصي و فوق‌تخصصي است.

 

 تاريخ : | | نویسنده : learncom1 |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.