سوءاستفاده دلالان از مدارک حجاج

شنيديم که يک مقام آگاه درامر مبارزه با قاچاق کالا گفته است: استقرار فروشگاه هاي شاهد در فرودگاه ها که تا يک ماه از پايان مراسم حج فعال است، موجب سو» استفاده دلالان از مدارک حجاج شده است. وي گفت : دلالان با پرداخت مبلغ  120هزار ريال به هر حاجي و استفاده از مدارک آنها به خريد کلي از فروشگاه اقدام مي کنند و در بسياري مواقع کالا را به صورت تجميعي از اين فروشگاه خارج مي کنند. اين مقام که از افشاي نام خود خودداري کرد ، گفت: در حال حاضر دلالان بسياري از فروشگاه شاهد مهرآباد تهران از امتياز حجاج استفاده مي کنند.

 تغيير سياست آمريکادر برابر ايران

گفته مي شود که يک روزنامه آمريکايي در گزارشي با اشاره به گزارش اخير آژانس هاي جاسوسي آمريکا در مورد برنامه هسته اي ايران، اين گزارش را نشان دهنده پيروزي سياست هاي وزارت خارجه بر گروه "ديک چني" و پايان دهنده دشمني هاي موجود در مورد جنگ عراق دانسته و نوشته است، "سياست آمريکا در برابر ايران تغيير اساسي کرده است".  وال استريت ژورنال نوشت: گزارش ماه دسامبر مهم ترين نهاد جاسوسي آمريکا درباره توقف برنامه ساخت سلاح هاي هسته اي ايران، از مهم ترين تغييرات 180 درجه اي در تاريخ معاصر اطلاعاتي آمريکا بشمار مي آيد.

 متکي استعفا مي دهد؟

 شنيده ها حاکيست که يک منبع آگاه در وزارت خارجه به خبرنگار سايت خبري شهاب گفته است که "منوچهر متکي" وزير خارجه به دليل اختلاف نظري که اخيرا بر سر يک موضوع خاص با دکتر احمدي نژاد پيدا کرده; جدا در آستانه استعفا قرار دارد.

 اقدام ضد ايراني بحرين در پي سفر بوش

آخرين شنيده اينکه در پي سفر جرج بوش به بحرين بزرگترين بانک اين کشور روابط تجاري خود با ايران را به حال تعليق درآورد.سايت خبري عصر ايران ديروز  به نقل از رويترزگزارش داد، دو منبع آگاه سياسي در بانک "اهلي يونايتد" تاييد کردند که روابط اين بانک با ايران متوقف شده است.  اين دو منبع از ذکر توضيحاتي درخصوص اينکه اين اقدام چه پيامدهايي بر عملکرد "فيوچرز بانک" خواهد داشت، خودداري کردند.   "فيوچرز بانک" يکي از شعب "اهلي يونايتد" است و در سال 2004 توسط دو تن از شرکاي ايراني تاسيس شده است.  

تاريخ : | | نویسنده : learncom1 |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.