رييس مركز صدور گواهينامه راهنمايي و رانندگي نيروي انتظامي با اشاره به اين كه اعتبار گواهينامه‌هاي «ب1» موقت يكساله با تمبر قرمز، به اتمام رسيده است، تاكيد كرد: تعداد معدودي دارنده اين گواهينامه كه تا كنون اقدام به تبديل آن نكرده‌اند، حق رانندگي ندارند و در اسرع وقت براي تبديل آن بايد به دفاتر پليس +10 مراجعه كنند.


سرهنگ حسن رضايي مجد روز جمعه در گفت‌وگو با ايسنا، افزود: حدود يك ميليون و 650 هزار قطعه گواهينامه «ب1» موقت يكساله با تمبر قرمز، در كشور صادر شد كه با اتمام يكسال مهلت اين گواهينامه‌ها، دارندگان آن بايد براي تعويض مراجعه مي‌كردند كه تعداد معدودي هنوز مراجعه نكرده‌اند.


وي تاكيد كرد: با توجه به انقضاي مهلت گواهينامه «ب1» موقت يكساله با تمبر قرمز، اين دسته از گواهينامه‌ها فاقد اعتبار بوده و دارندگان آن به هيچ وجه مجاز به رانندگي نيستند.


رييس مركز صدور گواهينامه راهنمايي و رانندگي نيروي انتظامي با اشاره به گواهينامه‌هاي «ب1» جديد الصدور (4+1) با تمبر سبز گفت: دارندگان اين گواهينامه تا يكسال تحت كنترل مأموران پليس بوده و در صورت ارتكاب تخلفات حادثه‌ساز مانند سرعت و سبقت غيرمجاز گواهينامه اين افراد اخذ و ابطال شده و براي آنها گواهينامه يكساله صادر خواهد شد.


وي تاكيد كرد: گواهينامه اين دسته از رانندگان در صورت رعايت قوانين و مقررات تا 5 سال معتبر بوده و نيازي به تبديل آن نيست.


رييس مركز صدور گواهينامه راهنمايي و رانندگي نيروي انتظامي با اشاره به توقيف گواهينامه «ب1» يکهزار و 500 تن از رانندگان متخلف در نوروز امسال گفت: بر اساس قانون دارندگان اين گواهينامه‌ها يك ماه از رانندگي محروم خواهند شد و مجددا گواهينامه يكساله مي‌گيرند.تاريخ : | | نویسنده : learncom1 |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.