ایرنا: تماشاگران اندك ايراني كه به زحمت وارد ورزشگاه شده بودند در پشت نيمكت ذخيره هاي تيم ملي ايران نشسته بودند.

- تماشاگران ايراني در طول 90 دقيقه تيم ايران را يك صدا تشويق مي كردند و با فريادهاي ايران ايران به بازيكنان روحيه مي دادند.

- تماشاگران ايراني به محض شروع بازي يك صدا فرياد مي زدند ما گل مي خواهيم كه در ميان ناباوري آن ها در دقيقه 7 اين خواسته آن ها اجابت شد.

- بسياري از ايرانيان مشتاق به دليل محدويت مكاني كه براي طرفداران تيم ايران در نظر گرفته شده بود در بيرون ورزشگاه ماندند و موفق نشدن به داخل ورزشگاه بيايند.

- حميدرضا آصفي سفير جمهوري اسلامي ايران در امارات و محمد جعفر خطيب زاده سر كنسول جمهوري اسلامي ايران در دبي از نزديك شاهد اين ديدار بودند.

- سفير و سركنسول ايران بعد از پيروزي تيم ايران برابر تيم امارات به رختكن تيم رفتند و به اعضاي كادر فني و بازيكنان اين پيروزي را تبريك گفتند.
- دبير كل فدراسيون فوتبال ايران در پايان بازي اعلام كرد كه به هر يك از بازيكنان مبلغ پنج ميليون تومان پاداش پرداخت خواهد شد.

- وقتي داور چهارم در پايان وقت قانوني نيمه دوم تابلو پنج دقيقه وقت اضافه را بالا سر برد مورد تشويق هواداران اماراتي قرار گرفت .

- هواداران تيم امارات در طول بازي با بلندگوي بازيكنان خود را تشويق به حمل مي كردند.

- متسو سرمربي تيم ملي امارات در بيشتر زمان هاي بازي خارج از خط تعيين شده براي مربيان به هدايت تيم خود مشغول بود.

- وقتي داور مسابقه سوت پايان بازي را به صدا درآورد بازيكنان تيم ايران از خوشحالي به سر و روي يكديگر پريدند، اما بازيكنان تيم امارات از ناراحتي بر روي زمين نشستند و براي مدتي از جاي خود تكان نخوردند.

- با گذشت 10 دقيقه از پايان بازي هيچ كدام از تماشاگران ايراني ورزشگاه را ترك نكردند و همچنان به تشويق تيم مشغول بودند كه در اين زمان سرمربي به همراه بازيكنان به طرف آن ها رفتند و با تكان دادن دست از آنان تشكر كردند.

- مسئولان اماراتي ديدار تيم هاي ايران و امارات را در ورزشگاه قديمي طحنون بن محمد بالقطاره شهر العين برگزار كردند، چون معتقد بودند هيچ بازي را تاكنون در اين ورزشگاه به تيم واگذار نكردند.

- ظاهرا اماراتي ها از اين بخت خود براي نباختن به تيم ايران استفاده كنند و اين ورزشگاه قديمي هم در نهايت تسليم بازيكنان تيم ايران شد.

- تيم ايران در اين ديدار سه تعويض انجام دادند، احسان حاج صفي در دقيقه 74 جانشين فريدون زندي ، عليرضا نيكبخت واحدي در دقيقه 83 جانشين محسن خليلي و مجتبي جباري در دقيقه 89 جانشين غلامرضا رضايي شدند.

- در اين ديدار اسماعيل مطر در دقيقه 41 و غلامرضا رضايي در دقيقه 52 از داور كارت زرد دريافت كردند.

تاريخ : | | نویسنده : learncom1 |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.