دنیس راس از مشاوران ارشد باراک اوباما در امور ایران و ريچارد هالبروك نماينده ويژه در افغانستان با تعدادي از صهيونيست‌هاي مستقر در نيويورك، كارشكني در زمينه حضور دكتر احمدي‌نژاد در نيويورك را به سطح تحت فشار قرار دادن مدير هتل محل استقرار رئيس‌جمهور ايران تنزل داده‌اند.

به گزارش رجانيوز نقل از روزنامه صهيونيستي يديعوت آحارونوت، مشاوران اوباما كه از مؤسسين گروه موسوم به "اتحاد بر ضد ايران هسته‌اي" در نامه‌اي از طرف اين گروه، از مسئولان هتل اينتركانتينانتال در باركلي نيويورك كه موافقت كرده است ميزباني محمود احمدي‌نژاد رئيس‌جمهور ايران را در زمان برگزاري نشست مجمع عمومي سازمان ملل در 2 هفته آينده به‌عهده گيرد، انتقاد كردند.

بنا بر اين گزارش، مسئولان اين هتل در باركلي نيويورك اعلام كرده‌اند كه مديريت اين هتل براي دادن اجازه اقامت به رئيس‌جمهور ايران و هيئت همراه تحت فشار قرار دارند.

اين گروه در نامه خود به مديريت هتل با اهانت به منتخب ملت ايران آورده است: مكان هاي كار و كسب در نيويورك نبايد پول آغشته به خون اين حامي تروريسم را بپذيرند. دنيس راس مشاور باراك اوباما رئيس‌جمهور امريكا در امور خاورميانه و ريچارد هالبروك نماينده ويژه امريكا در افغانستان و پاكستان از جمله بنيانگذاران اين گروه محسوب مي شوند.

مارك والاس رئيس گروه اتحاد بر ضد ايران هسته‌اي در اين نامه نوشته است: مسئولان هتل اينتركانتينانتال با تأمين مكان اقامت هيئت ايراني نه تنها انتخاب احمدي‌نژاد را تاييد مي‌كنند بلكه به موارد آشكار نقض حقوق بشر توسط حكومت ايران و تعهد خود در قبال توليد سلاح هاي هسته‌اي در اين كشور توجه نمي كنند.

والاس همچنين در اين نامه نوشت من از مديريت هتل درخواست مي كنم بررسي كند كه آيا سود منافع كوتاه مدت اقتصادي كه از اقامت هيئت ايراني به دست مي ايد از پيامدهاي جدي حمايت از تروريسم دولتي بيشتر است؟

مديريت هتل اينتركانتينانتال در اين باره كه ايا اعضاي هيئت ايراني در زمان برگزاري نشست سازمان ملل در اين هتل اقامت خواهند كرد اظهار نظر نكرده است ولي اين هتل سال گذشته نيز در زمان برگزاري اين نشست ميزبان احمدي نژاد بود. نشست مجمع عمومي سازمان ملل بيست و سوم سپتامبر در نيويورك آغاز مي شود.

گفتني است همه ساله، مقامات امريكايي و صهيونيستي در آستانه سفر رئيس‌جمهور ايران دست به چنين اقدامات مي زنند تا به نوعي هدف اصلي اين سفر را كه افشاگري عليه نظام سلطه است، تحت‌الشعاع قرارداده و با پررنگ كردن حاشيه نسبت به متن، افكار جهاني را به نوعي منحرف كنند.

تاريخ : | | نویسنده : learncom1 |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.