رجانیوز: در حالی که معاون اول رئیس جمهور بر انصراف رئیس جمهور از معرفی فاطمه آلیا به عنوان وزیر آموزش و پرورش اصرار دارد، شنیده ها حاکی از آن است که احمدی نژاد در اظهار نظری منتشر نشده، بر قطعی بودن معرفی آلیا به عنوان وزیر آموزش و پرورش به مجلس خبر داده است.

پیش از این نیز محمدرضا رحیمی تنها چند ساعت پس از خروج احمدی نژاد به مقصد نیویورک و در حالی که به نیابت از رئیس جمهور برای نواختن زنگ مهر، در مدرسه راهنمایی دختران عترت حاضر شده بود، در حاشیه این مراسم از احتمال تغییر وزرای پیشنهادی رئیس جمهور به مجلس خبر داده بود.

هر چند این اظهار نظر در روزهای پس از سفر به نیویورک و در حاشیه جلسه هیات دولت توسط برخی نزدیکان دکتر احمدی نژاد صراحتاً تکذیب شد، اما شنیده  های خبرنگار رجانیوز حاکی از آن است که خط خبری احتمال تغییر فاطمه آلیا در برخی محافل سیاسی به شدت دنبال می شود.

با وجود این تلاش ها، محمود احمدی نژاد در روزهای اخیر در اظهار نظری منتشر نشده، از قطعی بودن معرفی آلیا به عنوان وزیر پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش خبر داده است.

گفتنی است هر چند معرفی سه زن به عنوان وزرای پیشنهادی کابینه دهم، با انتقادیکی ازمراجع معظم حوزه علمیه روبرو شد، اما با نظر فقهی رهبر انقلاب مغایرتی نداشت. با این حال شنیده‎ها حاکی از آن است که معظم له از رئیس جمهور خواسته‎اند تا در این راستا برای جلب نظر این دسته از علما نیز تلاش کنند.

تاريخ : | | نویسنده : learncom1 |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.